Баклер

Як налаштувати вмикання реле за Розкладом?

Кожен WiFi лічильник, WiFi терморегулятор, WiFi реле на DIN-рейку, всі прилади Баклер мають енергонезалежний годинник. Тому встановлений Розклад вмикань буде працювати незалежно від інтернету, незалежно від знеструмлення приладу.

на час, який не вказаний у Розкладі, стан контактів реле буде вимкнено. Тому в більшості задач треба вказати лише проміжки часу, коли реле має бути увімкненим

Давайте на прикладі практичної задачі встановимо Розкад вмикань для WiFi лічильника. Задача, наприклад, вмикання освітлення ввечері з 19:00 до 23:00 та зранку з 5:30 до 7:00. Кожного дня за виключенням вихідних, у вихідні освітлення не вмикається.

Перший варіант запису Подій Розкладу

Перейдіть на сторінку Вашого WiFi лічильника. Натисніть Розклад, нижче Ви побачите список подій Розкладу і кнопку +Додати.

Натиснувши кнопку +Додати, з’явиться нове вікно, де треба вказати три параметри: Бути увімкненим чи вимкненим, проміжок часу та коли робити повторювання. Для нашого завдання встановлюємо Бути увімкненим, час з 19:00 до 23:00 та повторювати кожен тиждень.

Аналогічно встановлюється друга подія на час увімкнення реле WiFi лічильника зранку з 5:30 до 7:00. Так само треба зробити по дві події для кожного дня з понеділка до п’ятниці. У Вас має бути 10 подій по 2 на кожен день.

Перший варіант рішення поставленного завдання має десять Події у Розкладі. Все підготовлено, щоб перевести WiFi лічильник у стан автоматичного вмикання за Розкладом, натиснувши кнопку з червоною точкою у правому верхньому куті вкладки Події.

Другий варіант запису Подій Розкладу

Перейдіть на сторінку Вашого WiFi лічильника. Натисніть Розклад, нижче Ви побачите список подій Розкладу і кнопку +Додати.

Натиснувши кнопку +Додати, з’явиться нове вікно, де треба вказати три параметри: Бути увімкненим чи вимкненим, проміжок часу та коли робити повторювання. Для нашого завдання встановлюємо Бути увімкненим, час з 19:00 до 23:00 та повторювати кожен день.

Аналогічно встановлюється друга подія на час увімкнення реле WiFi лічильника зранку з 5:30 до 7:00. Тепер у нас є дві Події, які будуть повторюватись кожного дня. Треба зробити так, щоб у вихідні дні реле не вмикалось. Додаємо третю Подію, де вказуємо, що з суботи до кінця неділі реле має бути вимкненим і цю Подію треба повторювати щотижня (кожну суботу та неділю).

якщо перетинаються кілька подій у Розкладі, стан контактів реле встановлюється за логікої “і” для увімкнення. Якщо всі перетинаючиєся події встановлюють стан “увімкнено” – реле буде увімкнено, якщо хоча б одна з цих подій встановлює стан “вимкнено” – реле буде вимкнено

Другий варіант рішення поставленного завдання має три Події у Розкладі. Все підготовлено, щоб перевести у стан автоматичного вмикання за Розкладом, натиснувши кнопку з червоною точкою у правому верхньому куті вкладки Події.

Вмикання роботи реле WiFi лічильника за Розкладом

Щоб перевести WiFi лічильник у стан автоматичного вмикання за Розкладом, треба натиснути кнопку з червоною точкою у правому верхньому куті вкладки Події. Ця кнопка стане зеленою, додатково зміниться напис перемикача на “авто”. Тепер WiFi лічильник працює в автоматичному режимі вмикання за Розкладом.

будь яке ручне вмикання реле, як то натискання кнопки на корпусі WiFi лічильнику чи натискання перемикача на головній панелі WiFi лічильнику, вимикає автоматичний режим роботи за Розкладом

Add comment