Баклер

Як зробити, щоб смарт лічильник завжди був online?

Звичайно це не страшно для смарт лічильника, але точно це зовсім не зручно, коли багато часу смарт лічильник знаходиться в оффлайні. Що може бути:

Слабкий сигнал WiFi мережі

  • Гарний рівень

Подивиться рівень сигналу вайфай у першу чергу. На панелі приладу смарт лічильника є значок антени, коли там є темні палички то є добрий рівень сигналу. Якщо навести мишкою або натиснути на смартфоні на значок, у підказці будуть цифри, від 0 до -80 дБ.

  • Слабкий сигнал

Смарт лічильник часто може бути offline / online, коли значок рівня сигналу показує лише темний кружечок, а палички світлі, у підказці цифри від – 81 до – 94 дБ

  • Немає сигналу

У той момент, коли сигналу немає, смарт лічильник знаходиться offline, не на зв’язку, значок рівня сигналу буде світлий, у підказці буде напис offline. Додатково зліва головної панелі смарт лічильника зелена полоса зміниться на червону

Коли ми розібралися з рівнями сигналу та визначили, що сигнал слабкий або сигналу немає, його треба покращити.

Сигнал WiFi мережі чимось схожий на світло, на прямій видимості, світло ліхтарика можна побачити здалеку. WiFi роутер без перешкод може передати сигнал на 100 метрів. Але вікна, двері, стіни чинитимуть перешкоди, зменшуючи рівень сигналу.

Допоможуть такі дії: поставити WiFi роутер ближче до смарт лічильника, прибрати зайві перешкоди сигналу між WiFi роутером та смарт лічильником, поставити репітер (підсилювач) WiFi сигналу.