Баклер

Як додати нового користувача до перегляду WiFi лічильника?

Є два способи додати іншим користувачам дозвіл на перегляд даних Вашого WiFi лічильника:

  • зробити WiFi лічильник публічним, тоді всі користувачі, що мають посилання на сторінку Вашого WiFi лічильника або хто знає QR-код на панелі WiFi лічильника, будуть мати можливість переглядати вказані Вами дані.
  • залишити Ваш WiFi лічильник приватним, але надати можливість окремим користувачам додати Ваш WiFi лічильник до їх особистих кабінетів.

Тепер більш детально, як налаштувати обидва варіанти.

Зробити WiFi лічильник публічним

Перейдіть на сторінку Вашого WiFi лічильника. Натисніть Налаштування, нижче натисніть Приватність. Поставте галочку навпроти Прилад публічний та збережіть. Тут же Ви можете обрати які дані будуть показуватись іншим людям, коли WiFi лічильник переведений у стан Публічний. Іншим користувачам будуть показані лише кнопки, шо Ви обрали. Зауважте, що кнопки Вартість, Захист, Розклад, Налаштування завжди приховані для сторонніх користувачів, які переглядають публічні прилади.

Додатково Ви можете додати Ваш WiFi лічильник на головну загальну панель нашого сайту, за потреби вказавши іншу назву. Ваш WiFi лічильник так само буде публічним, просто посилання на нього можуть зручно подивитись багато користувачів.

Не забудьте Зберегти нові налаштування приватності.

Зверніть увагу, зверху на панелі цього WiFi лічильника, можна побачити значок, що показує статус публічності: замок – приватний, око – публічний, глобус – на головній сторінці.

Надати доступ окремому користувачу

Щоб надати доступ до Вашого WiFi лічильника окремому користувачу, треба щоб користувач був зареєстрований на нашому сайті, тоді він зможе додати Ваш WiFi лічильник до його особистого кабінету за Вашим дозволом.

Перейдіть на сторінку Вашого WiFi лічильника. Натисніть Налаштування, нижче натисніть Доступ та збережіть налаштування.

Тепер передайте серійний номер Вашого WiFi лічильника іншому користувачу. Серійний номер є в інструкції до Вашого WiFi лічильника. Так само як і Ви, інший користувач зможе додати цей прилад до свого особистого кабінету та користуватись доступом, який ви надаєте іншим користувачам свого WiFi лічильника. Це може бути дозвіл іншим користувачам на вмикання / вимикання цього WiFi лічильника або дозвіл на зміну налаштувань цього WiFi лічильника.

Інші користувачі, що додали цей WiFi лічильник до свого особистого кабінету мають статус Користувач. Ви будете бачити Себе та інший користувачів у вкладці Користувачі. Там ви зможете змінити права чи видалити інших користувачів.

Користувачі цього приладу додатково відображаються зверху на панелі цього приладу значками, так можна побачити їх кількість та статуси не заходячи у Налаштування.