Баклер

WiFi терморегулятор ТОТ-106-ТН6

1 Призначення

 • Статистика температурних режимів

WiFi терморегулятор використовується для вимірів та зберігання статистики з температури. Вимірює температуру з шести датчиків NTC (терморезисторів), які можна подовжувати до 100 метрів від WiFi терморегулятору. Має енергонезалежний годинник реального часу, тому записує дату показників в незалежності від інтернету та перерв живлення.

 • Регулювання температури

WiFi терморегулятор використовується для регулювання температури, програмно налаштовується необхідна температура та який датчик на яке реле буде давати команди вмикання / вимикання. WiFi терморегулятор зберігає дані контрольованих величин на внутрішньому флеш-носії і за наявності підключення до мережі WiFi у віддаленому хмарному сховищі.

 • Віддалене керування електрообладнанням

Де б Ви не знаходились, маючи смартфон, Ви легко можете керувати роботою електроприладів вмикаючи їх безпосередньо або за розкладом. WiFi терморегулятор організує автоматизацію роботи електроприладів за часом, має годинні, добові та тижневі розклади.

Усі налаштування, дані вимірів та розклад зберігаються в енергонезалежній пам’яті WiFi терморегулятора і дублюються у хмарному сховищі. Переглядати поточні значення і статистику вимірів можна у смартфоні або на комп’ютері через Веб-інтерфейс.

2 Безпека

 • Інформація для Вашої безпеки

Ця інструкція не містить усіх заходів безпеки для роботи WiFi терморегулятора, оскільки є спеціальні умови експлуатації, а також інші вимоги чи норми, які можуть призвести до необхідності додаткових заходів. Однак вона містить інформацію, яка повинна бути прочитана для Вашої особистої безпеки, для запобігання пошкоджень та матеріальних збитків.

 • Кваліфікований персонал

Монтаж WiFi терморегулятора, описаного в цій інструкції, може виконуватись лише кваліфікованим персоналом. Кваліфікований персонал у цій інструкції означає особу, яка має дозвіл роботи в електроустановках згідно з правилами безпечної експлуатації електроустановок.

 • Використовуйте за призначенням

Обладнання може використовуватися як зазначено в інструкції або в посібнику користувача, а також бути під’єднаним лише до пристроїв та компонентів, маючих відповідні сертифікати.

 • Правильне поводження

Передумови досконалої та надійної роботи WiFi терморегулятора – належне транспортування, правильне зберігання, монтаж, а також правильна експлуатація та технічне обслуговування. При експлуатації WiFi терморегулятора певні частини його знаходяться під небезпечно високою напругою. Неправильне поводження може призвести до серйозних травм або матеріальних збитків.

 1. Використовуйте тільки ізольовані інструменти.
 2. Не під’єднуйте дроти, які знаходяться під напругою.
 3. Встановлюйте WiFi терморегулятор тільки в сухих місцях без конденсації вологи. Або використовуйте додаткові оболонки зі ступенем захисту не менше ІР55.
 4. Не встановлюйте WiFi терморегулятор у вибухонебезпечних місцях.
 5. Переконайтеся, що використані дроти підходять для максимального струму цього WiFi терморегулятора.
 6. Переконайтеся, що дроти під’єднані правильно, перш ніж подати струм / напругу на WiFi терморегулятор.
 7. Не торкайтеся клем WiFi терморегулятора, безпосередньо голими руками, металевими речами, порожніми дротами або іншими струмопровідними матеріалами, оскільки це може призвести до ураження електричним струмом.
 8. Встановлення, технічне обслуговування та ремонт WiFi терморегулятора повинен здійснюватися лише кваліфікованим персоналом.
 9. Не пошкоджуйте пломби та не відкривайте передню панель, оскільки це може вплинути на функціональність WiFi терморегулятора, а також втратити права на гарантію.
 10. Не кидайте та запобігайте механічному впливу на WiFi терморегулятор, оскільки в ньому є високоточні компоненти, які можуть бути пошкоджені.

3 Технічні дані

Головні

Номінальна напругаAC 230 В
Межа робочої напругиAC від 85 до 270 В
Номінальний струм реле10 А
Вимір графіка температури1 хвилина
Накопичувач зберігання данихостанні 3 місяці
WiFi мережа802.11 b/g/n
Ступінь захистуІР 20
Температура експлуатації0 – 45 °С

Уставки захисту

Захист з температуривід -30 °С до 100 °С

Точність виміру

Температура2 °С
Енергонезалежний годинник2 ppm

Фізичні

Тип релеелектромагнітне 6 х 10 А
Габаритні розміри40 х 91 х 116 мм
Маса190 г

4 Індикація та керування

5 Схема підключення

6 Перше вмикання

 • Вимкніть навантаження за WiFi терморегулятором

Вимкніть автоматичні вимикачі або інші комутаційні прилади які буде живити WiFi терморегулятор.

 • Подайте струм / напругу живлення

Перед першим вмиканням перевірте підключення дротів згідно схеми підключення WiFi терморегулятора. Увімкніть живлення, повинен на секунду засвітитися синій діод – індикатор стану WiFi мережі.

 • Стан реле WiFi терморегулятора

Новий WiFi терморегулятор знаходиться у стані задачі “вимкнено”. Для увімкнення реле натисніть коротко кнопку вмикання на WiFi терморегулятору. Можлива затримка по часу на вмикання реле, це буде супроводжуватись блиманням червоного діода. Після цього увімкнуться усі реле WiFi терморегулятора і засвітиться зелений діод. Увімкнути окремі реле WiFi терморегулятора Ви зможете після кроку 8 цієї інструкції.

 • Увімкніть навантаження за WiFi терморегулятором

Увімкніть автоматичні вимикачі або інші комутаційні прилади які живить WiFi терморегулятор. Коли підключене навантаження і йде струм через WiFi терморегулятор до споживачів, зелений діод починає блимати. Частота пропорційна потужності навантаження.

7 Підключення до WiFi мережі

Зараз індикатор мережі WiFi (синій діод) блимає один раз з довгою паузою. Це означає, що WiFi терморегулятор знаходиться в пошуку мережі і не під’єднаний до будь-якої мережі.
Існує два способи підключення WiFi терморегулятора до Вашої WiFi мережі:

 • Автоматичне підключення кнопкою WPS (QSS)

Натисніть та тримайте кнопку на WiFi терморегулятору протягом 5 – 10 секунд та відпустить. WiFi терморегулятор на 30 секунд перейде у режим автоматичного підключення, відображатиме це два коротких блимання синього діода з довгою паузою. Після цього натисніть кнопку WPS (QSS) на Вашому роутері.

 • Ручне введення налаштувань мережі WiFi

Натисніть та тримайте кнопку на WiFi терморегулятору протягом 15 – 30 секунд та відпустить. WiFi терморегулятор перейде у режим точки доступу та організує власну WiFi мережу з назвою “Buckler”, відображатиме це швидке блимання синього діода. Пароль на підключення до мережі “Buckler” за замовченням “superadmin”. Тепер з будь-якого браузера Ви можете увійти у меню WiFi терморегулятора ввівши адресу 192.168.4.1 та ввести налаштування Вашої WiFi мережі на сторінці WiFi терморегулятора у відповідні поля.

Після отримання нових налаштувань, WiFi терморегулятор знову перейде у режим пошуку WiFi мережі з новими налаштуваннями. Почекайте приблизно 1 хвилину, за цей час WiFi терморегулятор повинен підключитися до Вашої WiFi мережі. Синій діод стане постійно світитися.

8 Додавання до панелі керування

На цьому етапі WiFi терморегулятор вже має бути під’єднаний до живлення та підключений до мережі WiFi з виходом до інтернету.

 • Проскануйте QR-код на передній панелі WiFi терморегулятора
 • Перейдіть за посиланням QR-коду

Далі дійте за вказівками сервера та підтвердіть, що Ви власник цього WiFi терморегулятора і налаштуйте можливість переглядати показники та керувати цим WiFi терморегулятором для інших.

Альтернативним способом додавання нового WiFi терморегулятора може бути натискання зеленої кнопки “+” у своїй панелі керування на сайті buckler.pw та введення вручну серійного номера Вашого WiFi терморегулятора.

9 Пресети та гарантія

 • Заводські налаштування захисту нового WiFi терморегулятора

Захист з температури: 75 градусів Цельсія.
Змінити налаштування, увімкнути додатковий захист Ви зможете у своєму особистому кабінеті на сторінці приладу у розділі Налаштування / Захист або перейшовши за посиланням QR-коду на панелі WiFi терморегулятора.

 • Гарантія

12 місяців