Баклер

Що таке смарт-лічильник?

Смарт-лічильники – це нове покоління лічильників електроенергії, які допомагають полегшити ваше життя. Вони фіксують ваше енергетичне споживання і автоматично відправляти показники лічильників до нас, а  також при необхідності до вашого постачальника енергії.

Розумні лічильники працюють як монітор енергії, який завжди у вас у кишені. Установивши смарт-лічильник, ви зі свого смартфону чи ноутбуку завжди зможете побачити скільки енергії ви використовуєте в гривнях і копійках в режимі реального часу. Ви можете переглянути споживання електроенергії, щоб дізнатися, скільки коштує кип’яти чайник або залишити опалення вночі. Коли ви бачите, скільки ви використовуєте, ви можете почати робити невеликі зміни, щоб використовувати раціонально енергію та заощадити гроші на рахунках.

Що  розумний лічильник робить краще звичайного?

Смарт-лічильники передають точні, у реальному часі показання споживання енергії, тому більше немає необхідності подавати показання лічильників або заходити у вашу власність. Вони надсилають цю інформацію автоматично до вашого кабінету зі споживання енергії, який ви можете побачити на нашому сайті. Не хвилюйтеся, наші розумні лічильники використовують безпечну мережу зв’язку, щоб відправити дані з лічильників до нас, яка відповідає державним та міжнародним стандартам безпеки, тому ваші дані зберігаються безпечно.

Смарт-лічильники можуть відправляти дані споживання, а також діючу напругу, струм та частоту щохвилини. При втраті зв’язку з WiFi мережею, щохвилинні дані зберігаються на внутрішньому енергонезалежному носії і відправляться за першою можливістю. Так ви зможете у будь-якому випадку побачити яка напруга чи струм були на протязі пів року.

Як тільки у смарт-лічильника з’явиться доступ до WiFi мережі, відразу у нас з’являться всі ваші дані, так за допомогою смарт-лічильників ви зможете побачити навіть невеликі зміни споживання, а це допоможе заощадити на енергії та скоротити рахунки.

Що  є додатковими перевагами?

Смарт-лічильники можуть дистанційно керувати навантаженням або за встановленим розкладом. Це означає, що ви можете увімкнути обігрівач, бойлер чи освітлення завчасно до свого повернення додому. Це зручно як для комфорту, так і дає змогу економити споживання енергії.

Завдяки можливістю керувати навантаженням до 60 А, смарт-лічильник можна використовувати як захисний пристрій для вашого обладнання. При збільшенні напруги, смарт-лічильник миттєво вимкне навантаження і збереже ваші прилади. Сам лічильник не вийде з ладу, бо може працювати при напрузі до 500 Вольт змінного струму.  До того, ви можете дізнатись про всі негаразди у електричній мережі здалеку та прийняти необхідні дії.